Reportaż ślubny, wykonujemy we dwoje. Fotografia ślubna to nasza praca oraz pasja – podczas reportażu stajemy się niewidzialni dla was a do realizacji każdej sesji plenerowe staramy się podejść indywidualnie. 


Nauczeni doświadczeniem, naszą ofertę podzieliliśmy na poszczególne usługi i zrezygnowaliśmy na pakietów zdjęciowych. Wychodząc wam na przeciw, możecie wybrać dowolnie to co was interesuje.

3000  zł 

  • Przygotowania, ceremonia, wesele do oczepin lub godziny 1:00, plener w innym dniu. Galeria online. Minimum 400 zdjęć retuszowanych. Zdjęcia oddane na pendrive w eleganckim opakowaniu.

600  zł 

  • Plener zdjęciowy na terenie Wrocławia lub okolicy do 60 km. Sesja plenerowa trwa do 3 godzin.

1600  zł 

  • Plener zdjęciowy  – cały dzień zdjęciowy. W tej opcji możemy z Wami pojechać np do innego miasta lub wymarzonej lokacji (Rzym, Praga, Wenecja, Paryż itp) – plus dodatkowo koszty przejazd/przelot i ewentualny nocleg.

250  zł 

  • Fotoksiążka w twardej oprawie i z dziesięcioma miękkimi kartami (20 rozkładówek). Format 30×42 cm.

150  zł 

  • Fotoksiążka w twardej oprawie i z dziesięcioma miękkimi kartami (20 rozkładówek). Format 20×30 cm.

300  zł 

  • Album tradycyjny w formacie 33×33 cm – 40 kart – 40 wklejonych zdjęć w formacie 20×30 cm.

400  zł 

  • Fotoalbum w twardej oprawie i z dziesięcioma twardymi kartami (20 rozkładówek). Format 30×45 cm.

280  zł 

  • Fotoalbum w twardej oprawie i z dziesięcioma twardymi kartami (20 rozkładówek). Format 20×30 cm.

Zapraszamy was na niezobowiązującą kawę i herbatę aby omówić szczegóły oferty, pokazać albumy, pokazać więcej zdjęć i przede wszystkim się poznać.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór fotografa na wesele to nie proste zadanie. Pamiętajmy, że osoba + zdjęcia to jedno, ale doświadczenie i sprzęt to drugie. Przed realizacją fotograficzną zawsze czyścimy nasz sprzęt, sprawdzamy baterie, obiektywy, karty pamięci. Zawsze jesteśmy we dwoje, gdy jednej osobie kończy się np karta pamięci, druga przejmuje kontrolę nad sytuacją aby żadna chwila nie przeszła niezauważona.  Ale tak naprawdę nie ma złotego środka na sprawdzenie czy dany fotograf ślubny jest odpowiedni, godny zaufania i profesjonalny. Zapraszamy Was na spotkanie z nami aby porozmawiać, pytać, porównywać i zdać się na własną intuicję przy wyborze fotografa na wesele.

Wykonujemy także sesje narzeczeńskie, sesje ciążowe oraz zdjęcia rodzinne.

Sprawdź jak wybrać fotografa ślubnego!

Sprawdź dostępny termin!

Fotografia slubna_plener_wsstudio_17